Filmová podoba týdne #14

pondělí, ledna 12, 2015


Jedná se o meme, které pořádá Niklaus. Cílem tohoto meme je každé pondělí představit čtenářům i filmové nebo seriálové zpracování knih.

Název: Báječný svět shopaholiků

Režisér: P. J. Hogan

Podle knihy: Báječný svět shopaholiků - Sophie Kinsella

O čem film je: Rebecca Bloomwood, žijící v obklopení luxusem a stylem současného New Yorku, je dívka, která se ráda baví a doopravdy skvěle umí nakupovat - možná až příliš dobře. Sní o tom, že bude pracovat v redakci svého oblíbeného modního časopisu, ale stále se není schopna dostatečně prosadit - až do chvíle, kdy ironií osudu získá místo fejetonistky ve finančnickém magazínu stejného vydavatelství. Zatímco se jí konečně její sny začínají plnit, musí se ze všech sil neuvěřitelnými způsoby snažit, aby ji její minulost nepřipravila o budoucnost.  

Můj názor: Musím říct, že tento film se zařadil do mého seznamu nejlepších filmů. Je to hodně vtipný film a určitě se každému bude líbit (nevím jak mužskému pohlaví). Určitě si ho někdy znovu pustím. Kdo ho ještě neviděl, tak to musí co nejrychleji napravit.
 
Trailer:


You Might Also Like

2 comment

  1. Vypadá to dost dobře, knihu sice neznám, ale to nevadí, film si určitě stáhnu :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)

SPOLUPRACUJI S

Výsledek obrázku pro albatrosmedie

Výsledek obrázku pro knihy dobrovsky

SPOLUPRACUJI S


Výsledek obrázku pro paseka

SPOLUPRACUJI S


Výsledek obrázku pro cosmopolis nakladatel