Posuď knihu podle obalu #34

neděle, června 07, 2015

Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberte si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu.

Pro tuto neděli vybírám:

Název: Panství

Autor: Freya North

Anotace: Proslýchá se, že Stella Huttonová dostala svou novou práci díky rodinným konexím. V Long Dansbury se neustále šíří různé fámy o Xanderovi, ale žádoucí starý mládenec sivesnických klepů nevšímá. Pak se objeví zvěsti, že Panství Longbridge je na prodej.
Tento výstřední domov rodu Fortescueových po staletí určoval životy lidí v Long Dansbury. Stella je pověřena, aby prodej panství zprostředkovala. Ale Xander tam vyrostl. Jeho tajemství a vzpomínky nejsou na prodej. Udělá cokoli, aby se postavil Stelle do cesty. Ledaže by se zamiloval…Názor na knihu:
Tuto autorku vůbec neznám, ale ráda bych si Panství koupila. Jsem na ten příběh hodně zvědavá. Obálka je sice jednoduchá, ale jak se říká: V jednoduchosti je krása a myslím si, že se jim obálka velice povedla. Už se na ten romantický příběh hodně těším a doufám, že mě tato kniha nezklame.

You Might Also Like

0 comment

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)