Po tvém boku - Kasie West

4.10.17


Jako první mě u této knihy nadchla ta zimní obálka a následně skvělá anotace, která slibovala krásný romantický příběh s různými zvraty a podobně. Přesně ten typ příběhu, na který jsem měla zrovna chuť. Když mi knížka přišla, tak jsem se nemohla odtrhnout od nádherné obálky, která byla ještě lepší než na obrázku a hned jsem se do ní musela pustit. Nakonec jsem ji přečetla za dva dny a bylo to naprosto krásné romantické čtení.

Autumn chodí na univerzitu a žije normální univerzitní život. Líbí se jí jeden kluk a hodlá mu to konečně říct, ale vše se z minuty na minutu změní.
V pátek večer se jejich celá parta vydává do knihovny, aby pracovaly na jednom úkolu, který mají brzy odevzdat a z knihovny rovnou pojedou společně na chatu užít si víkend. Když už všichni jsou v autech, tak si potřebuje Autumn dojít na toaletu. Vše tam nechá a rychle se rozeběhne zpátky do knihovny. Ale když se vrací, tak zjišťuje, že se knihovna zavřela a nejdou otevřít dveře a ani přivolat pomoc. Je bezradná jelikož má jen to co si vzala na sebe a zbytek nechala u kamaráda v autě.

Ten ale bohužel neví, že měla jet s ním. Celou dobu si myslel, že jede s její nejlepší kamarádkou a opak si myslela i o na, tudíž na ni nakonec ani nikdo nečeká a všichni vyrazili, směr chalupa. Co si teď Autumn ale počne bez ničeho v knihovně, kde je neskutečná zima.

Po pár hodinách narazí na kluka, který měl v plánu tu záměrně zůstat, aby nemusel jít domů. Autumn si nejdříve myslí, že je to nějaký zloděj, který se sem vkradl, ale nakonec ho poznává. Je to kluk z její školy, který se jmenuje Dax a mluví se o něm, že prý někoho zmlátil, ale nikdo nezná pravdu, jelikož se s nikým nebaví. Autumn si od něj nechává odstup, ale nakonec tím jak v knihovně jsou delší a delší dobu, tak se mezi nimi něco změní…

Tato kniha mě bavila a to hodně. Jelikož u mě nastalo tou dobou období, kdy jsem měla chuť na nějakou romantiku, tak jsem byla moc ráda, že mi zrovna přišla a já jsem se do ní mohla s úsměvem vrhnout. Od autorky u nás pár knih vyšlo, ale já jsem si teprve teď přečetla jednu z nich a musím říct, že se rozhodně pustím i do dalších knih Kasie West. Rozhodně to není čtení pro lidi, kteří hledají něco jiného než romantiku. I když mi přijde, že to až tak přeslazené nebylo jako nějaké jiné knihy, ale přece jen v knize nejde o nic jiného.

Jako oddechovka to bylo krásné, ale opravdu víc nečekejte. Co se týče obálky, tak ta se opravdu povedla. Sice u originální obálky se mi spíše líbí styl písma názvu, ale i tady to není tak strašné. Kniha je řazená do kapitol, které nejsou ani dlouhé, ale ani příliš krátké, tudíž vám čtení rychleji utíká a vy ani nemrknete a už jste na konci celého příběhu (přesně tak jsem to měla já). Jediné postavy, které mi sedly, byly Autumn a Dax a to je vše. Ostatní mi přišly až moc povrchní a nějak jsem si tu cestičku k nim nemohla celou dobu udělat.


Knihu určitě doporučuji teď na podzim nebo rovnou na zimu, jelikož příběh se odehrává uprostřed zimy a tak vám to nabudí ještě lepší atmosféru. Zapálit si svíčku, uvařit si čaj nebo kávu, vzít si deku a číst u rozsvícené lampičky. Prostě ideální doba na takovýto romantický oddechový příběh. Za mě mohu jen doporučit. A já se jdu teď mrknout na ostatní její knihy, které u nás vyšly.


Mockrát děkuji za recenzní výtisk Albatrosmedii.
Knihu si můžete koupit zde.

Výsledek obrázku pro albatros media

You Might Also Like

3 comments

 1. Túto knižku som už párkrát zaregistrovala, no nejak viac som si o nej nezisťovala... Až vďaka tvojej recenzii som zistila o čom je a musím uznať, že sa mi to veľmi pozdáva :)). Znie to úžasne na dlhé jesenné/zimné večery (pre ktoré mám, tak či tak slabosť). Knižku si pridávam do wishlistu a ďakujem ti za tip. Skvelá recenzia :)!

  OdpovědětVymazat
 2. Po tvojej recenzii sa na knihu teším ešte viac,kniha by mi mala doraziť o pár dni.Súhlasím s tebou ta obálka sa vydarila :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tyjo, to může být opravdu skvělá kniha! Moc pěkně jsi tuhle recenzi napsala, tu knihu musím mít!
  Knihokopka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko chci zasílat oznámení, aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro ALbatros media

Výsledek obrázku pro baronet nakladatelství


Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro cosmopolis nakladatelství


Výsledek obrázku pro megaknihy

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro presco group

Výsledek obrázku pro paseka