UNBOXING #30

8. 2. 2017

Minulé pondělí mi přišla nabídka na novou spolupráci s Albatrosmedia. Je vám určitě jasné, že tak skvělou nabídku jsem nemohla odmítnout. Co mě jako první zaujalo na této spolupráci je výborná komunikace s Verčou PR manažerkou albatrosmedia a následné podmínky spolupráce.
Ale teď dost okecávání a jdeme se vrhnout na knihy, které mi dnes přišly skvěle zabalené a ani jsem se do nich nemohla dostat, což je velké plus, díky tomu se nemohou na sto procent knihy zničit.

Také jsem se díky tomuto balíku seznámila s novým pánem od PPL, který byl velice příjemný, i když musel v takovém mrazu stát jen v tričku před naší brankou a čekat několik minut, než jsem přišla. On mi hodně zpříjemnil náladu, jelikož se usmíval a bylo skvělé si s ním popovídat. Člověku opravdu stačí málo ke štěstí.
Opravdu výborně zabalené.


Griša: Světlo a stíny

Grišu mi Verča doporučila jako první, že by se mi mohla líbit a když jsem si přečetla anotaci, tak jsem si řekla proč ji nezkusit. Hodně jsem byla překvapená, když jsem do vyhledávače napsala originální název knížky a vyskočila na mě obálka, kterou znám z Instagramu a snad všichni zahraniční blogeři ji měli na svém profilu. Je velká škoda, že tu samou obálku nemáme také, ale i tato se mi líbí, jen tamta by byla o kousek lepší.

Také mě dostaly ilustrace kapitol a následná mapa hned vepředu. Opravdu si s tím výborně pohráli a já se nemohu dočkat až s touto knížkou začnu, což bude hned po knize co čtu (Psí poslání).


Skryto v Paříži

Jako druhou a poslední v balíku byla knížka, kterou jsem si vybrala z novinek, které mi Verča poslala a z kterých jsem si následně mohla vybrat knížky, které mě zaujaly. Momentálně mám období oddechovek a knížek, ve které se vyskytuje Paříž. A když jsem tam viděla tuto knížku a ještě jednu, tak jsem si říkala jo to je přesně pro mě a tak jsem si ji vybrala.

Také se vám líbí obálka tak moc, že od ní nemůžete odtrhnout oči? Je naprosto dokonalá a také se mi zamlouvá, že je to paperback, který je trochu tvrdší než normální a tak se tolik neláme. Knížka má celkem dost stran, to bylo také milé překvapení, protože se nikdy nekoukám na počty stránek v knihách, které si objednávám. Moc se těším na celý příběh a doufám, že to bude nádherná oddechová kniha, u které se nebudu nudit a která se bude číst hodně svižně.Četli jste některou z těchto knih? Hodláte si některou koupit?


18 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Já vím (díky Instagramu). :D
   Já se do ní musím dostat. Zatím mě to tak nedostalo. :)

   Vymazat
 2. po Grise jsem taky pokukovala, ale zatim to necham odlezet :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jo. Jen nic neuspěchej, abys z toho nebyla zklamaná. Je určitě lepší se na ni vrhnout, až budeš mít náladu na tento příběh. :)

   Vymazat
 3. Gratuluji ke spolupráci. Jejich přístup je neskutečný, i já jsem strašně spokojená. Užij si knih 😊

  OdpovědětVymazat
 4. Skryto v Paříži bych si ráda také přečetla. Navíc kniha má taky krásnou obálku *.*
  Snad se ti obě knihy budou líbit:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta obálka je naprosto božská. :)
   Snad se mi budou líbit, ale věřím že jo. :D

   Vymazat
 5. Blahopřeji ke spolupráci a jsem zvědavá na obě recenze :) Griša mě docela láká (právě díky tomu zájmu zahraničních blogerů), ale obálka mě vysloveně odrazuje, ta se podle mého nepovedla vůbec...
  Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :)
   Obálka je opravdu nic moc, ale jsou i horší. Jen je opravdu velká škoda, že nemáme stejnou obálku jako v originále. :(

   Vymazat
 6. Na Grišu se teprve chystám :) Gratuluji ke spolupráci ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Neznám ani jednu, ale Skryto v Paříži zní opravdu skvěle :)
  Počítala jsi už někdy kolik máš doma knih?

  Měj se v lásce,
  Janet S. ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skryto v Paříži je opravdu zajímavá knížka, na kterou se nehorázně těším. :)
   A ne nepočítala. Raději to nechci ani vědět. :DD

   Vymazat
 8. První kniha vypadá zajímavě :) A gratuluji k nové spolupráci :)

  http://katiehoral.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Jé, o Griše už jsem něco málo slyšela. Vypadá to jako dobré čtivo! :D

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji za přečtení tohoto článku ♥