BAKE & THE CITY: Kuchařka plná dobrot

Rádi pečete, ale nevíte už co? Tak pro vás je tato kuchařka. Je tam spoustu skvělých receptů, které jsou hodně jednoduché, a zvládne je...


Rádi pečete, ale nevíte už co? Tak pro vás je tato kuchařka. Je tam spoustu skvělých receptů, které jsou hodně jednoduché, a zvládne je každý.

K této kuchařce jsem se dostala díky e-mailu od Presco Group, které mi znovu napsalo, jestli bych si něco z jejich letáku vybrala a zrecenzovala. Jelikož mě tentokrát nezaujala ani jedna dětská knížka, tak jsem se rozhodla poprvé v životě zrecenzovat kuchařku a nelituji toho, že jsem si zrovna zvolila tuto.

Hodně mě nadchlo celkové zpracování knihy, ty fotky jsou naprosto boží. Všechny recepty autor vzal z různých měst, ve kterých byl, a zaujaly ho místní speciality. A nezapomněl ani na Českou republiku, což se mi nehorázně líbilo.

Vždy když je nová země nebo cesta, tak přikládá mapku, abyste věděli z jakého města to je (můžete vidět na fotce).A nebyla bych to já, abych hned něco nevyzkoušela upéct. Ve videu můžete vidět recept na jednu výbornou sladkost, která chutná jako Twix a různé takovéto dobroty s karamelem a sušenkou.
Určitě si knížku kupte, jelikož vám za prvé bude krásně dekorovat knihovničku svou nádherou obálkou a za druhé získáte spoustu tipů na různé sladkosti.
Moc děkuji za tuto kuchařku nakladatelství Presco Group.
Kuchařku si můžete koupit zde.

Výsledek obrázku pro presco group

You Might Also Like

0 comment

Jestli se vám článek líbil, tak budu moc ráda za komentář, ale jestli se vám nechce nic psát, tak stačí dát LIKE, který je trochu níž. Díky tomu mohu vidět, jak se vám článek líbil. Mockrát děkuji a přeji krásný den ♥

instagram

Archiv blogu

zobrazení stránky