Unboxing #20

29. 7. 2016

A je to tady můj velice očekávaný balíček s knihami, které jsem si koupila na bux.cz. Zase musím chválit rychlost dodání, asi ve středu jsem si je objednala a dnes v pátek dorazily do zásilkovny kam si je chotím vždy vyzvedávat, protože za prvé je nejlevnější a hlavně pár minut od našeho domu. Nebudu to dlouho protahovat, protože určitě jste zvědaví co mi přišlo (lidé, kteří mě sledují na snapchatu: readingwithlucy vědí co tam je).


Takto balíček vypadal.


Kuk! Co tam asi je někdo tuší?


Jako první dvě knihy vám musím ukázat ty, kvůli kterým jsem celý nákup uskutečnila a nehorázně se na ně těším. Jako první je Láska podle Shakespeara: Daniel a Aubrey nádherná kniha, která má úžasný obal uvidíte, až si na něj sáhnete. Cena: 324 Kč (měla jsem 5% slevu)

Anotace:„Milovat, či nemilovat svou studentku, to je, oč tu běží...“
I v 21. století může na univerzitě vzkvétat zakázaná láska jako ze Shakespearova dramatu
Aubrey Priceové začíná poslední semestr jejího bakalářského studia na torontské univerzitě. Zdá se, že už brzy v poklidu dokončí svá studia Shakespearových děl. Pak se ale na katedře objeví nový asistent Daniel a Aubrey se do něj zamiluje. Ani jemu není chytrá, vtipná a nezávislá dívka lhostejná. Ale je tu přísný zákaz vztahů mezi učitelem a studentkou na univerzitě, fakt, že je Daniel děkanovým synem, a také jeho temné tajemství z minulosti…


Samozřejmě tu mám také druhý díl, který je také pěkně tlustý jako první a zase ta nádherná obálka a oranžová barva ach to je tak nádherné. Cena: 323 Kč (s 5% slevou)

Anotace: Aubrey Priceová má před sebou posledních pár týdnů studia na Torontské univerzitě. To, co mělo být nejkrásnějším obdobím jejího života, se pro ni ale stává utrpením. Tajný vztah s Danielem Grantem, asistentem na katedře angličtiny, čelí mnoha překážkám. Jeho odhalení by obzvlášť Daniela stálo nejen pověst, ale i celou kariéru. Oba doslova odpočítávají minuty, než budou moci být konečně otevřeně spolu. Mezitím hledají útěchu v tajných vzkazech a tolik výmluvných slovech Shakespearových dramat a sonetů. Dokážou svou zakázanou lásku udržet v tajnosti?


A poslední mám knihu z výprodeje, na kterou vždy narazím, ale nikdy jsem si ji nekoupila až teď a také jsem za ni hodně ráda. Jsem zvědavá, jestli se budu bát. Cena: 37 Kč (s 5% slevou)

Anotace: Každý rok se miliony svobodných žen na celém světě nastěhují do nového bytu, ale jen málokterou napadne, že ani vlastní domov nemusí být ostrovem bezpečí.
Mladá lékařka Juliet Devereauová, jejíž manželství se nečekaně ocitá v troskách, zoufale hledá přijatelné místo k bydlení v Brooklynu. Potřebuje získat zpět ztracenou životní rovnováhu a začít nový život. Nemůže uvěřit svému štěstí, když konečně najde krásný a prostorný byt s výhledem na Brooklynský most. Vše se zdá být naprosto ideální… až příliš ideální….

V průběhu několika týdnů ji záhadné události vedou k podezření, že v bytě není sama, a nemůže se zbavit pocitu, že ji někdo sleduje. Podivné zvuky, které ji v noci probouzí, silueta muže, stojící v jejím pokoji… Její obavy však nejsou dílem zjitřené fantazie, ohrožení je až příliš reálné a o to hrozivější. Juliet je proti své vůli zavlečena do děsivé hry na kočku a myš a neexistuje žádná jistota, zda z ní vyjde živá…Četli jste některou z těchto knih? Jak se vám daná kniha líbila? Anebo si je chcete teprve koupit?

Facebook: Reading with Lucy | Instagram: readingcookingwithlucy | Twitter: readingwithlucy
35 komentářů:

 1. Krásné knihy! Tak Láska podle Shakespeara je jasná... Tu bych si ráda také přečetla, ale ten Obyvatel. Ta obálka i název mě přitáhla. Nevím, co si ale myslet na anotaci. Pokud budeš recenzovat, budu se těšit. :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji opravdu jsou nádherné a já se i dnes nad nimi rozplývám ach bože :D Lásku podle Shakespeara si určitě kup myslím si, že to bude výborná romantika a skvělá oddechová kniha. A na Obyvatele určitě plánuji recenzi jako na všechny knihy snad se mi bude líbit, ale věřím že ano. :)

   Vymazat
 2. Shakespeara jsem nečetla, ale Obyvatel je dost dobrý čtení :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se na toho Obyvatele hodně těším a doufám, že se budu bát. :)

   Vymazat
 3. Lásky podle Shakespeara jsou pěkné bichličky... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To opravdu jsou a jsem za to moc ráda, protože čtení nebude tak rychlé a chvilku mi to potrvá. :)

   Vymazat
 4. Nečítala som ani jednu, ale všetky tri vyzerajú veľmi zaujímavo :)

  Hello, my name is Ev

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že tě něčím zaujaly já na ně jsem hodně zvědavá snad mě ani jedna nezklame. :)

   Vymazat
 5. Moc pěkné přírůstky :) Láká mě hlavně Láska podle Shakespeara :) Tak se těším na recenze :) Ať se knížky líbí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. Jsem ráda, že se těšíš já zase se těším až ty knihy budu číst a až budu vytvářet ty slibované recenze. :)

   Vymazat
 6. Láska podle Shakespeara vypadá skvěle :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je nádherná souhlasím a stále se nad nimi rozplývám. :D

   Vymazat
 7. Pěkné kousky :) Lásku jsem četla oba díly, příjemná romantika a Obyvatel na mě čeká :) Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc určitě si čtení užiji. Moc se na všechny knihy těším a doufám, že se mi budou líbit. :)

   Vymazat
 8. Láska podle Shakespeara vypadá zajímavě, Obyvatele jsem četla, ale nesdílela jsem většinový názor a kniha se mi moc nelíbila. Každopádně přeju příjemné čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Obyvatele jsem hodně zvědavá, protože doufám, že se budu bát a že tam bude nějaké pořádné tajemství. Snad mě nezklame. :)

   Vymazat
 9. Také mě velmi zaujala kniha Obyvatel :O Jinak moc hezký článek! :)
  MichaEla

  OdpovědětVymazat
 10. Lásku podle Shakespeara si chci také přečíst. Obyvatele neznám, ale hrozně mě zaujal. Mám ráda takové čtení! Takže uvidíme, možná ho zkusím také sehnat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že tě zaujal jsem na všechny knihy moc zvědavá. :)

   Vymazat
 11. Nečetla jsem ani jednu knihu, ale dost mě láká Láska podle Shakespeara. Doufám, že se mi to taky někdy dostane pod ruku:)
  Přeji hezké čtení:)

  OdpovědětVymazat
 12. Parádní přírůstky, pěkné čtení přeju! :)

  OdpovědětVymazat
 13. série Láska podle Shakespeara se mi podle anotace moc líbí :) určitě ji příště v knihkupectví omrknu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc se těším na čtení. :) Snad se mi knihy budou líbit. :)

   Vymazat
 14. Krásné přírůstky! :)
  Všechny jsem četla :)
  Láska podle Shakespeara je úžasná série, do které se začteš a nebudeš moci přestat. Já už jen čekám na třetí díl :)
  Obyvatele jsem četla tuším loni, předloni... teď nevím, ale bylo to fakt dobré :)
  Přeji pěkné čtení :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti. Vím, že se ti Shakespear líbil a díky tobě jsem si knihy koupila. :)

   Vymazat
 15. Obyvatele jsem nedávno sehnala v Luxoru za padesát korun, moc se na něj těším :) Jsou to krásné knihy, ať se ti líbí!

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji za přečtení tohoto článku ♥