Filmová podoba týdne #17

pondělí, února 09, 2015


Jedná se o meme, které pořádá Niklaus. Cílem tohoto meme je každé pondělí představit čtenářům i filmové nebo seriálové zpracování knih.

Winter's Tale - 2014Název: Zimní příběh

Režisér: Akiva Goldsman

Podle knihy: Zimní příběh - Mark Helprin

O čem film je: Jedné zimní noci se sirotek Peter Lake pokusí vloupat do obrovského domu v jedné části New Yorku. Ačkoli si myslí, že sídlo je prázdné, uvnitř je jedna z dcer majitele, Beverly. A i když je to nepravděpodobné, právě od téhle chvíle začne probíhat milostný vztah irského zloděje ve středním věku a mladé dívky, která umírá.


  
Můj názor: Myslím si že tento film chápu více, než nějaký člověk, který se na něj koukne a ani si nepřečte knihu, protože v knize se i mluví o něčem co ve filmu není a je to důležité. Určitě ale mohu tento film doporučit, ale více bych ho doporučila lidem, kteří četly knihu. Herecké obsazení bylo skvělé jen Smith mi tam nezapadal.

Trailer:


You Might Also Like

5 comment

  1. Já na filmu byla v kinu a neskutečně se mi to líbilo. Ke knize se stále ještě chystám, takže jsem zvědavá, co je tam navíc :)

    OdpovědětVymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  3. Kniha sa mi viac pačila.Film ma sklamal :/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)