Posuď knihu podle obalu #22

8. 2. 2015


Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberte si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu.

Pro tuto neděli vybírám:

Název: Nevinné potěšení

Autor: Stephanie Laurensová

Anotace: Emancipovaná vychovatelka Honorie touží po dobrodružství a osud jí jednoho dne skutečně vyjde vstříc: nastraží jí do cesty neznámého umírajícího mladíka. Záhy vyjde najevo, že chlapec byl blízký příbuzný Sylvestera Sebastiana Cynstera, zvaného Ďábel, a stal se obětí vraždy. Mladá žena se nešťastnou náhodou dostane do řečí, avšak semknutý rodinný klan Cynsterů ji ochrání. Ďábel si totiž, sotva krásku poprvé spatřil, usmyslel, že si ji odvede k oltáři. A tak má Honorie, která se vdávat rozhodně nemíní, spoustu starostí - pátrá po vrahovi a ještě odolávat svodům nenapravitelného sukničkáře a bouřliváka...Názor na knihu:
Kniha Nevinné potěšení má krásnou obálku, ale anotace mě moc nezaujala, proto si ji nekoupím. Hodně se mi líbí ten černý kůň s povozem, který tam nesmí chybět. Také se mi líbí ženy šaty, které musejí být ze předu dokonalé.

6 komentářů:

  1. V názoru s tebou naprosto souhlasím a obálka je opravdu nádherná, a podle obalu já si vybírám nejčastěji :)

    OdpovědětVymazat
  2. Knihu bych si nejspíš nepřečetla a obálka i když je hezká, tak znám i hezčí :)

    OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji za přečtení tohoto článku ♥