30 Day Reading Tag #4 - Oblíbená kniha z oblíbené série

5.11.14


Úvod si můžete přečíst zde.

Moje oblíbená kniha ze série o Hetty Featherové je první díl, který se jmenuje Vzdušné zámky. Tento díl se mi líbí nejvíce, protože je tam Hetty malé miminko a také kvůli tomu ,že se tam píše o nalezinci a o tom co tam musela prožívat. 

Hetty Featherová je docela malé miminko, když ji její matka odloží do nalezince. V nalezinci je takových dětí mnoho - ale než začne Hetty chodit do školy, musí žít u opatrovnické rodiny. Hetty je chudá, ale šťastná. Žije na venkově se svými "bratry" Jemem a Gideonem. Pomáhá na poli a vymýšlí nejrůznější hry. Jednoho dne děti tajně navštíví cirkusové vystoupení a Hetty uchvátí vystoupení madam Adeliny a jejích koní. Hettyino štěstí ale ohrozí návrat do nalezince, kde teď vládne velmi přísný režim.

Tuto knihu si ráda přečtu znovu, protože se mi hodně líbí a i celou sérii. Jakou nejoblíbenější knihu z nějaké série máte vy? Napište do komentářů ráda se inspiruji. 

You Might Also Like

2 comments

  1. Není to špatná knihy, ale já osobně bych zvolila spíše nějaký díl HP :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jedinou sérii kterou jsem četla je tato, takže já nemám z čeho vybírat. :)

      Vymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko chci zasílat oznámení, aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro ALbatros media

Výsledek obrázku pro baronet nakladatelství


Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro cosmopolis nakladatelství


Výsledek obrázku pro megaknihy

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro presco group

Výsledek obrázku pro paseka