Posuď knihu podle obalu #16

16.11.14


Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberte si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu.

Pro tuto neděli vybírám:

Název: Dash a Lily - Kniha přání

Autor: Rachel Cohnová, David Levithan

Anotace: " Nechala jsem ti tu pár nápověd a vodítek. Jestli chceš, otoč stranu. Jestli ne, vrať knihu prosím zpátky do poličky." Takhle začíná nová knížka od bestsellerového autora Davida Levithana a Rachel Cohnové. Lily zanechala chvíli před Vánoci červený zápisník plný výzev na poličce svého oblíbeného knihkupectví a čeká, až někdo přijme nabídku ke hře. Ale je Dash ten pravý? Nebo je jejich osudem vzájemně sdílet svoje sny a touhy jen na stránkách deníku, který na střídačku schovávají po celém vánočním New Yorku? Můžou se ve skutečnosti setkat, bude to fungovat? Bude červený zápisník jejich knihou přání? Nebo se k sobě vlastně ani trošku nehodí?


Názor na knihu:
Tuto obálku jsem vybrala proto, že bude zima. Mám ráda zimní motivy knížek, protože já podzim a zimu prostě miluji. Tuto knihu bych si chtěla koupit a přečíst, proto si o ni napíšu k vánocům, bude to krásné čtení takhle o vánocích. Četl někdo tuto knihu? Líbila se vám?

You Might Also Like

2 comments

  1. Tak tu i musím koupit a přečíst si jí na vánoce :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já se také těším až si ji koupím. :))

      Vymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko chci zasílat oznámení, aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro ALbatros media

Výsledek obrázku pro baronet nakladatelství


Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro cosmopolis nakladatelství


Výsledek obrázku pro megaknihy

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro presco group

Výsledek obrázku pro paseka