Co právě čtu #4

úterý, ledna 20, 2015

Už dlouho jsem nic nepřidávala do této rubriky, protože vždy na to zapomenu. Od začátku Ledna 2015 čtu knížku Zimní příběh od Marka Helprina. Jak píšu pořád na Facebooku moc se mi zatím líbí a jsem zvědavá jak celí příběh bude vypadat. Říkám to, protože jsem teprve na začátku (351/762). Doufám že za 14 dní to budu mít přečtené, ale nevím jestli to zvládnu, protože ve škole píšem hodně testů.

Obálka je hodně krásná i bez přebalu. Byla bych ráda, kdyby jste mi napsaly dolů jestli jste ji četly a jak se vám líbila. A nebo kdo by si ji chtěl přečíst. Mějte krásný den.


You Might Also Like

6 comment

 1. Na tuto knihu se teprve chystám a asi si ji pořídím v elektronické podobě, abych si ji mohla brát do školy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velikost mi na této knize také vadí, kvůli škole. :)

   Vymazat
 2. Já byla na filmu v kině a ten mi přišel kouzelný, bohužel ke knize jsem se ještě nedostala, ale snad si ji brzy taky přečtu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se chci na film kouknout až po přečtení. :)

   Vymazat
 3. Tak to je pořádná knížka teda. :D ^^
  Už jsem po ní koukala, láká mě, obálka je kouzelná, to se musí nechat, ale já bych ji četla asi měsíc. :D Né-li déle. ^^ :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)