Posuď knihu podle obalu #18

18.1.15


Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberte si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu.

Pro tuto neděli vybírám:

Název: Pikantní život Charlotte Lavigneové - Bublinky v šampaňském a smetanové karamelky

Autor: Nathalie Royová

Anotace: Charlotte Lavigneová je zpět! Je jí třicet čtyři, stále pracuje jako produkční pořadu Absolutní Roxanne a ke svému obrovskému štěstí je zasnoubená s krásným Maximilienem, jehož hodlá následovat do Paříže. Má plné ruce práce s plánováním svatby a šílí z organizace této velké události, protože ji pochopitelně chce mít perfektní. Nic se však neodehraje tak, jak si představovala. A že by po svatbě žili šťastně a měli spoustu dětí? Ale vůbec ne... 

Názor na knihu:
Minule jsem vám sem dávala první díl této série a dnes sem dám druhý. Nevím jestli se mi líbí první nebo druhý díl, ale doufám že se rozhodnu do dalšího článku Posuď knihu podle obalu, kde vám ukážu i třetí a také napíšu která obálka se mi líbí nejvíce. Rozhodla jsem se, že si tuto sérii musím koupit, protože tyto obálky mi nesmějí chybět v knihovničce.

Jaká obálka z této série se líbí vám? 
(Jsem zvědavá jak se shodneme v dalším článku)

You Might Also Like

4 comments

 1. Obálky i příběh jsou skvělé. Mě se obálky líbí úplně všechny, jsou originální a krásně barevné! Příběh je takový jednoduší, ženský a hlavně vtipný :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem zvědavá jak se mi budou líbit. :)

   Vymazat
 2. Obálky této série jsou nádherné. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko chci zasílat oznámení, aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro ALbatros media

Výsledek obrázku pro baronet nakladatelství


Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro cosmopolis nakladatelství


Výsledek obrázku pro megaknihy

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro presco group

Výsledek obrázku pro paseka