Posuď knihu podle obalu #19

25. 1. 2015


Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberte si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu.

Pro tuto neděli vybírám:

Název: Pikantní život Charlotte Lavigneové - Cabernet sauvignon a jahodový dortík

Autor: Nathalie Royová

Anotace: Charlotte Lavigneová se vrací v plné síle! Po pařížské zkušenosti s manželstvím se vrací do Quebeku a možná je těhotná. V téměř v pětatřiceti letech debutuje jako spolumoderátorka ranního vysílání Mango a prosciutto s P-O, slavným a okouzlujícím šéfkuchařem (a bývalým přítelem své nejlepší kamarádky).
Před kamerou se snaží zapomenout na poslední měsíce, které prožila na jiném kontinentu, a chce začít nový život v Montrealu. Ale stále jí chybí krásný Max. Uvidí ho ještě? Rozvedou se? Je opravdu těhotná? A s kým? Názor na knihu:
Tak jsem se rozhodla, která obálka je nejhezčí a mě se nejvíce líbí obálka prvního dílu. Když jsem psala anotaci, tak mě tato kniha také hodně zaujala a doufám, že si celou sérii koupím a přečtu. Hodně se mi líbí, jak každá kniha má jinou barvu (červenou pak modrou a zelenou), takže by se nestalo, že bych nevěděla která kniha byla jako druhá nebo poslední.

Četly jste tuto sérii?

6 komentářů:

 1. Vypadá to zajímavě. Sama bych si to jenom kvůli obálce nepořídila, ale ráda si přečtu recenze! :D

  OdpovědětVymazat
 2. Já bych se nemohla rozhodnout, která se mi nejvíc líbí, protože podle mě jsou skvělé všechny :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou krásné všechny, ale mě se líbí nejvíce ta první. :D

   Vymazat
 3. Ta obálka je krásná. Knihy mohou být super i obsahově. :)

  OdpovědětVymazat

Mockrát děkuji za přečtení tohoto článku ♥