Bylo nebylo #18 - Dítě číslo 44

čtvrtek, srpna 13, 2015


Toto meme vymyslela Kath. Cílem tohoto meme je zveřejnit první větu z knihy, kterou právě čtete.

Název: Dítě číslo 44


Autor: Tom Rob Smith

První věta: Protože se Marja rozhodla zemřít, zůstalo na její kočce, aby se o sebe postarala sama. Marja o ni pečovala mnohem déle, než mělo smysl. Krysy a myši vesničané už dávno pochytali do pastí a snědli. Domácí zvířátka zmizela záhy poté. Kromě jediného, její kočky, společnice, kterou Marja dál schovávala.

You Might Also Like

6 comment

 1. Knihu také čtu,ale pořád jsem se do ní ještě nezačetla.Sice se mi hrozně moc líbí,ale není to ta kniha,která ti něco dává,což mě mrzí.Jsem zhruba v polovině,tak snad se to zlepší :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem na nějaké 64 straně a zatím to jde a moc se mi to líbí. :)

   Vymazat
 2. Já ji mám pořád rozečtenou. Dostala jsem se ke straně 100 a musela ji na chvíli odložit kvůli škole. Ale líbí se mi! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem teď na straně 113 a moc mě knížka baví. :)

   Vymazat
 3. Ja som knihu čítala a strašne:) sa mi zapáčila už od prvého okamihu . Milujem dejepis takže toto bol taký menší sprievodca obdobím keď vládol Stalin . Ale nie je to kniha pre všetkých túto knihu čítala moja kamoška a ona s toho veľmi nadšená :) ale pre mňa to je top kniha :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě se zatím líbí a stejně jako ty, tak i já mám ráda dějepis, tak si myslím, že se mi kniha bude celá líbit. :)

   Vymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)