Co právě čtu #1

pátek, září 19, 2014Tento týden čtu knihu Poslední píseň od Nicholase Sparkse a zatím se mi strašně líbí. Asi jsem se neměla koukat nejdřív na film, protože jsem postřehla že v knize jsou nějaké scénky jiné, ale i postavy jsou jinačí třeba Jonnah v knize má brýle, ale ve filmu je neměl. U mě to je tak že preferuji spíše knihy než filmy, protože ve většině případů kniha byla dříve než film.Kniha má 374 stránek a já jsem na straně 206. Tento víkend jedu k babičce, tak doufám že jí do neděle přečtu a začnu číst Amy a Roger Na cestě. Strašně se mi líbí ta filmová obálka a hlavně západ slunce. Příští týden se můžete těšit na recenzi.

Četli jste tuto knihu? Líbila se vám?
 • Share:

You Might Also Like

4 comment

 1. Od Sparkse jsem bohužel ještě nic nečetla, nemohu se rozhodnout, čím bych měla začít. Ale určitě to v budoucnu plánuji! Doufám, že bude recenze, až toto dočteš :) A Roger a Amy na cestě, to bych si také někdy ráda přečetla. Krásný blog! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Recenze určitě bude. :) A jsem ráda že se ti líbí můj blog. :)

   Vymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)