Waiting on Wednesday #7

10.9.14


Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chceme přečíst.

Pro tuto středu vybírám:

Název: Amy a Roger Na cestě

Počet stran: 424

Autor: Morgan Matsonová

Anotace: Amy se na léto dvakrát netěší.Její máma se rozhodla přestěhovat na druhý konec země a Amy má teď za úkol dovézt její auto do Kalifornie do Connecticutu. Problém je, že od té doby, co její otec zemřel při autonehodě, se Amy není schopná posadit za volant. Děsí jí to. A v tu chvíli přichází na scénu Roger, prý starý přítel rodiny (jak tvrdí Amyina matka), který má také v plánu road trip přes půlku Států. Nejkratší možná trasa je naplánována, tak stačí vyrazit... Proč to ale nevzít zábavnější formou?


Proč zrovna tato knížka?
Protože patří mezi knihy které se mi povalují v knihovničce už delší dobu. A také kvůli tomu, že si chci přečíst od stejné autorky knihu Léto na druhý pokus. Obálka je opravdu krásná, ale to není jediné co se mi na ní líbí druhou a poslední věcí jsou fotografie v této knize, které jsou opravdu krásné. 


You Might Also Like

2 comments

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko chci zasílat oznámení, aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro ALbatros media

Výsledek obrázku pro baronet nakladatelství


Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro cosmopolis nakladatelství


Výsledek obrázku pro megaknihy

Spolupracuji s

Výsledek obrázku pro presco group

Výsledek obrázku pro paseka