Posuď knihu podle obalu #12

neděle, září 28, 2014


Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberte si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu.

Pro tuto neděli vybírám:

Databáze knih
Název: Spatříš svoje anděly - Jak přilákat nebeské bytosti, které nás uzdravují, vedou a inspirují

Autor: Theresa Cheungová

Anotace:   Jak vlastně poznáte, že jsou andělé přítomni ve vašem životě? Jak je možné, že dokážou tolika lidem přinášet útěchu, uzdravení a inspiraci? Britská spisovatelka Theresa Cheungová, uznávaná odbornice na paranormální jevy, sny a duchovní růst, nabízí odpovědi na tyto otázky. Její kniha je především praktickým průvodcem, který vám pomůže porozumět poselstvím, díky nimž lze bezpečně procházet úzkalími každodenního života.


Názor na knihu:
Další obálka s nějakou osobou, která mě hodně zaujala. Sice mě moc nepřilákala anotace, ale obálka ano. Někdy si říkám jakou obálku sem do tohoto článku dám, protože je jich tolik, že si neumím mezi nimi vybrat.

You Might Also Like

4 comment

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)