Waiting on Wednesday #6

středa, září 03, 2014


Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chceme přečíst.

Pro tuto středu vybírám:

Název: Poslední píseň

Počet stran: 376

Autor:Nicholas Sparks

Anotace:   Život vzpurné sedmnáctileté Ronnie se obrátí vzhůru nohama, když musí odjet na letní prázdniny za za svým otcem do ospalého městečka u moře. Na městské pouti se Ronnie seznámí s výstřední dívkou Blaze, která by mohla být skvělou kamarádkou nebýt jejího násilnického kluka Marcuse, a potká pohledného Willa. Ronnie ho považuje za hloupého frajírka, ale brzy bude muset svůj názor změnit. Ostatně o těchhle prázdninách na ní čeká krom velké první lásky i mnohem větší a osudovější překvapení. Na konci léta bude Ronnie dospělejší, moudřejší, o trochu smutnější a - zamilovaná.

Proč zrovna tato knížka?

Protože mi už hodně dlouho stojí v knihovničce a chtěla bych si jí přečíst kvůli filmu, který jsem viděla. Doufám že mě nezklame. Asi jsem si nejdřív měla přečíst knihu než vidět film. Vím jak to skončilo ve filmu, tak jsem zvědavá jak to bude končit v knize.

Četli jste tuto knihu? Líbil se vám spíše film nebo se vám líbila více kniha?

You Might Also Like

2 comment

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)