Posuď knihu podle obalu #11

neděle, září 21, 2014


Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberte si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu.

Pro tuto neděli vybírám:

Název: Den co den

Autor: David Levithan

Anotace:   Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada - vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den.

Názor na knihu:
Tato obálka se perfektně hodí na tuto knihu. Hodně se mi líbí že je černobílá, protože jsem černobílé obálky moc neviděla. I anotace mě zaujala, proto si ji chci koupit a přečíst. Četli jste tuto knihu? Líbila se vám?

You Might Also Like

8 comment

 1. Zvláštní, ale hezky originální :)

  OdpovědětVymazat
 2. Knihu si chci už delší dobu přečíst, tak jsem zvědavá jak se mi bude líbit. A obálku má moc hezkou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem zvědavá jak se mi bude líbit :)

   Vymazat
 3. Obálku má krásnou, určitě i já si ji musím někdy přečíst :)).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano určitě si ji také někdy přečti :)

   Vymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)