Posuď knihu podle obalu #2

22. 7. 2014

                              

Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberete si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu. (já vím že tento článek se má dávat až v neděli, ale mě nějak nešel blogspot tak ho sem dávám až teď)

Léto na druhý pokusNázev: Léto na druhý pokus

Originální název: Second Chance Summer

Autor: Morgan Matsonová

Anotace: Poslední léto, které by mělo trvat navěky...
Rodina Taylor Edwardsové nepatří zrovna mezi ty, co drží po hromadě. Pak ale přijde táta s tou hrozivou novinkou , zbývá mu už jen pár týdnů života a přeje si strávit svoje poslední léto s rodinou ve starém letním domě u jezera, kde byli naposledy, když bylo Taylor dvanáct. Nacpaní do domečku, co se najednou zdá mnohem menší a mnohem víc venkovský než kdy dřív, se teď snaží najít cestu jeden k druhému. Taylor má moc ráda třpytivé jezero a vonící les, večery na pláži... ale před lety tu zklamala nejen svoji nejlepší kamarádku, ale i první lásku, takže vrátit se sem pro ni vůbec není snadné. Teď se to pokouší napravit, neutéct od odpovědnosti a co možná si nejvíc užít tohle léto a poslední dny se svým tátou, které se nenávratně krátí. Každá si ale zaslouží druhý pokus - rodina, kamarádi i láska.

Názor na obálku: Tato obálka je opravdu krásná chtěla jsem takovou, která vzhledem připomíná léto. Hodně se mi líbí to slunce a jezero. Hned jak jsem zahlédla kdo tu knihu napsal tak se mi vybavila kniha Amy a Roger na cestě, kterou jsem četla a přečtu si ji znovu. Tuto knihu bych si chtěla koupit (možná k narozeninám které se mi blíží).

Jestli jste tuto knihu četli, tak napište do komentářů.

Přeji krásný den :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Mockrát děkuji za přečtení tohoto článku ♥