Posuď knihu podle obalu #7

neděle, srpna 24, 2014

Toto je knižní meme pořádané Syki z Knižního doupěte. Vyberte si jeden obal knihy, publikujte k němu stručnou anotaci knihy a řekněte svůj názor na knihu.

Pro tuto neděli vybírám:

Název: Zmrzlinové sedmé nebe

Autor: Clementsová Abby

Anotace:   Když Imogen a Anně náhle zemře babička a odkáže jim cukrárnu na pláži, jejich životy se převrátí naruby. Jenže staromilská retro cukrárna potřebuje zoufale získat zákazníky, jinak dědictví babičky Vivien zmizí nadobro. Blíží se léto a Anna s Imogen se rozhodnou, že to nevzdají a že právě jejich zmrzlinárna  se dostane na mapu gurmánských zážitků na jižním pobřeží Anglie. Jenže zatímco Imogen zůstane za pultem, Anna se vydá do Itálie pochytat nejnovější trendy ve světě zmrzliny - a přitom zjistí, že práce po boku špičkových odborníků může přinést nejen nové znalosti...

Názor na knihu:
No není tato kniha krásná? Já sice nemám ráda růžovou, ale tato knížka se mi strašně líbí. Knihu bych si chtěla koupit, protože mě zaujala anotace ale také kvůli té obálce :) Četli jste knihu? Líbila se vám?

You Might Also Like

4 comment

 1. Obálka se mi taky strašně líbí. Knihu jsem nečetla, ale třeba se k ní někdy dostanu :)).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych se k ní také chtěla někdy dostat :)

   Vymazat
 2. Tahle knížka se mi vážně líbí vzhledem a to samé je něco s čokoládou a taky vypadá skvěle! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S čokoládou, tak to se musím kouknout :)

   Vymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)