Waiting on Wednesday #27

středa, května 27, 2015


Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chceme přečíst.


Pro tuto středu vybírám:

Název: Monument 14

Počet stran: 296

Autor: Emmy Laybourne

Anotace: Nic pro nás není tak přirozené jako dýchání...
Představte si ale svět, ve kterém si jen privilegovaní mohou koupit dostatek kyslíku k tomu, aby mohli tančit či si zahrát obyčejný fotbal. Svět, kde chudí jen stěží zaplatí účet za vzduch nezbytný k životu. Svět, v němž po netušené katastrofě přežívá zbytek obyvatel v hermeticky uzavřených městech s vlastní atmosférou. Pustou planetu Zemi, kde nejvzácnějším rostlinným druhem je obyčejný strom.Právě v takovém světě žije Alina, Bea, Quinn a jejich přátelé. Od ostatních mladých lidí se liší svou přemýšlivostí a odvahou něco ve svém okolí změnit. Odvahou nadechnout se jinak než druzí – svobodně. Dystopický román mladé irsko-americké autorky plný dobrodružství, při němž se doslova tají dech.

Proč zrovna tato knížka?

Protože mě zaujala anotace a hrozně ráda bych se dozvěděla, jak to dopadne. Obálka je naprosto skvělá a originální. Doufám, že se mi tato kniha bude líbit a i další knihy z této série. Četly jste tuto knihu? A jak se vám líbila? Jestli máte na blogu o této knize recenzi, tak bych byla ráda, kdy jste mi dolu daly odkaz, ráda se na vaši recenzi kouknu. 

You Might Also Like

4 comment

 1. Me se libila :) Recenzi na blogu mam, ale pres mobil mi nejde zkopirovat odkaz :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé tak to se na tvou recenzi určitě kouknu děkuju. :)

   Vymazat
 2. Ach, po tejto veeeeľmi dlho pokukujem :)) :DD
  www.universeofwonderfulbooks.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já doufám, že se k ní dostanu co nejdříve. :)

   Vymazat

Děkuji za komentář určitě si ho přečtu a odpovím na něj. Určitě také přidej odkaz na svůj blog. Nezapomeň zaškrtnout políčko: Chci zasílat oznámení (v pravém dolním rohu tabulky na komentář), aby ti neunikla má odpověď. A měj se krásně. :)